Účetnictví externě? 5 důvodů proč právě my!

V současné době neustálých změn a technologického pokroku je nutné držet tempo inovací i v takové oblasti jako je vedení účetnictví a s ním související agendy. My ve firmě TOP Clerks se snažíme rozvíjet nabídku našich služeb v souladu s touto myšlenkou. Pokud zvažujete využití služeb externě vedeného účetnictví, zde je 5 důvodů proč zvolit nás.

 

  • Digitalizace a kvalitní IT služby

 

V rámci bezpečnosti se snažíme nejen skenovat všechny podklady, ale pro zvýšení kvality nabízených služeb vyvíjíme a neustále zdokonalujeme vlastní digitální archiv. Výhodou pro klienta je následně pohodlný online přístup k dokladům odkudkoli a kdykoli, přitom originální dokumenty stále budou v bezpečí.

 

  • Zastupitelnost

 

Společnost TOP Clerks pamatuje i na lidský faktor, a proto má v souvislosti s objemem zpracovávané agendy, ale i pro zvýšení komfortu našich spolupracovníků, vyřešený systém zastupitelnosti na jednotlivých pozicích. Našim klientům je tak možné garantovat pokračování procesu v dohodnutém standardu a tempu nezávisle na případné momentální indispozice některého z našich pracovníků.

 

  • Automatizace procesů

 

Neoddělitelnou součástí portfolia služeb organizace tvoří IT složka, díky které využívá společnost automatizaci procesů. Výhodou plynoucí z této skutečnosti je nejen snížení nákladů při opakujících se položkách či automatická kontrola, ale také možnost napojení se na současně využívaný systém klienta a hromadné zpracovávání výpisů.

 

  • Daňová optimalizace

 

Naše klienty bereme jako partnery, a proto se snažíme nejen zpracovávat  agendu v souladu s aktuálně platnou legislativou, ale být jim také nápomocní v otázkách poradenství a daňové optimalizace pro jejich konkrétní situaci.

 

  • Partner v podnikání

 

V souladu s myšlenkou souvisejících služeb pod jednou střechou poskytujeme též auditorské služby či poradenství při vytváření strategie společnosti. Vzájemně vybudovanou důvěru umíme našim klientům zúročit pomocí našich služeb v oblasti zakládání nových společností, řízení procesů či pomoci v projektovém plánování.

Autor: Ing. Bc. Lukáš Studený, MBA
konzultant TOP Clerks s.r.o.