Vedení účetnictví

Naše společnost poskytuje svým klientům profesionální a komplexní služby v oblasti vedení jednoduchého a podvojného účetnictví, výpočtu DPH i vypracování účetní uzávěrky a daňového přiznání.
S námi máte svoje účetnictví bez starostí a neustále pod kontrolou.

JEDNODUCHÉ ÚČETNICTVÍ

Klientům účtujícím v soustavě jednoduchého účetnictví vypracováváme kompletní související agendu vždy v souladu s aktuálně platnou legislativou. Protože se snažíme ke každému přistupovat individuálně, umíme přizpůsobit rozsah našich služeb na míru.

PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ

Jedním ze základních předpokladů bezchybného chodu vašeho podnikání je správné zpracování podvojného účetnictví. Díky dlouholeté praxi a pokrokovému softwarovému nástroji, který naše společnost využívá, jsme schopni zabezpečit vždy aktuální, přesné a přehledné výstupy z podvojného účetnictví.

ÚČETNICTVÍ ONLINE

Naše online aplikace vám umožňuje využívat služby efektivně, když zrovna potřebujete. Po naskenování máte neustále k dispozici nejen vaše účetní doklady, ale máte i průběžně přehled o vývoji vaší společnosti. Díky své koncepci je naše online aplikace také výjimečným nástrojem spojujícím úsporu vašich prostředků a časovou flexibilitu.

ÚČETNÍ PORADENSTVÍ A DAŇOVÁ OPTIMALIZACE

Klientům též poskytujeme konzultace v oblasti účetnictví a daňové optimalizace, a to jak při plánování budoucích aktivit, tak při odstraňování aktuálních problémů a hledání jejich adekvátního řešení.